pondělí 26. prosince 2011

Krásné Vánoce


 Oběma mým pravidelným čtenářkám a všem nepravidelným i náhodným čtenářům se moc moc moc omlouvám a dodatečně přeji krásné Vánoce, doufám, že jste si je všichni užili a ještě užíváte naplno, že jste pod stromečkem našli to, co jste si přáli a že jste tyto krásné chvíle mohli strávit v pohodě se svými nejbližšími.
 Já jsem si svátky užívala naplno až od 24. prosince večer, celý týden předtím byl písemkový (dokonce mě jedna vánoční písemka čekala 23. večer...) a celou sváteční sobotu jsem nahonem dodělávala všechny jedlé dárečky, balila ty nejedlé a ještě jsem stíhala vánoční úklid. A ve všem tom shonu a stresu jsem na blog úúúplně zapomněla, takže tímto se ještě jednou omlouvám :)
 No a jak jste si tedy ty Vánoce užili? :) Já se musím vytáhnout - kromě oblečení, kosmetiky, dvd,... nezapomněl Ježíšek ani na mou kulinářskou vášeň a obdaroval mě náááádhernou zástěrou, cedníkem na halušky (už se nemůžu dočkat, až otevřou obchody a já vystřelím pro bryndzu :)) a taky litrovým hrnkem (konečně mám z čeho pít, kdo se má napít z toho 250ml?? :D)!
 No a naštěstí na mě Ježíšek nezapomněl ani s tím nejlepším dárkem - radostí a nadšením ostatních a taky spokojeným pomlaskáváním, když ochutnávali všechny ty dobroty, co jsem jim připravila :)

 Takže doufám, že jste měli minimálně tak skvělé svátky jako já! A teď se pochlubte - byly u vás na seznamu nějaké jedlé dárečky? Jak se povedly a jak chutnaly? A vůbec co krásného nebo vtipného jste našli pod stromečkem? :)

1 komentář:

  1. U nás Vánoce taky proběhly v poklidu :) Vlastně jsem dostala pouze nejrůznější vychytávky do kuchyně, což mě teda fakt překvapilo :D Přeju Ti krásný nový rok 2012 :)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...